Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-31, 11:52   #2723
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Keratyne uzywam rózna, z allegro zamawiam u monique shop czy jakoś takm sprawdze to podam dokładnie.

agrawa ile nosisz te włosy? jaki masz kolor?
Ja teraz niecałe 3 miesiące nosiłam i kołtun miałam cudowny


Włosy racoon standard są proste, nie wiem czy nie bedą się odcinać na cienkich włoskach nie jestem fryzjerką, jednak wiem, że niektóre fryzjerki z racoon tych włosów raczej nie polecają, wolą zakładać ich tzw włosy slowiańskie, ale one są dostepne tylko dla salonów fryzjerskich i są bardzo drogie.



Ja też oceniałam je na spoko włosy pomimo koltuna właśnie, ale ile mozna się z tym choler**em męczyć
A nawet jesli te kuleczki to coś przypalonego, to też to świadczy o ich kiepskiej jakości.Z tego co rozumiem to nosisz włosy na klipy? Ja miałam te wlosy założone na stałe, śpię z nimi itp. Wyobraź sobie jak wtedy ten kołtun się robi. Njgorszy kołtun robi się zaraz po myciu, w czasie rozczesywania go bardzo szarpią się też moje włosy, to je bardzo męczy bo one są przecież między tymi doczepionymi!
Najgorsze są jasne blondy i czarny. Brązowe jescze jakoś się trzymają, są bardziej podatne.

kolor mam #1B (czarny brąz). Chciałabym jeszcze zaznaczyć, że jak miałam przedłużanie włosami słowiańskimi (prawdziwymi na taśmy Hair Talk w salonie to też mi się czasem kołtunik nad karkiem robił. Po to właśnie te odżywki i te szczotki z włosia dzika
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora