Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 21:47   #2473
szsz
Raczkowanie
 
Avatar szsz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 143
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Jakie piękne loczki i ta długość bardzo ładne, widać, że o nie dbasz
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Włoski, oczywiście, bardzo ładne i świetnie się układają
Jeżeli kiedykolwiek dojdę do takiej długości, jak twoja, mogę się założyć, że moja objętość będzie wynosiła zero
Dziękuję Moje dzięki temu, że falują, sprawiają wrażenie lepszej objętości, bez tego wyglądały słabiej (co zresztą widać na pierwszym zdjęciu...)

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość

Bardzo ładne.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
Cudne masz te kreciolki
Bardzo dziękuję, pochwała z Twoich ust (klawiatury ) to dla mnie szczególnie miłe
(bloga czytam na bieżąco, jestem fanką Twoich włosów )

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
super zmiana
Dziękuję, nie spodziewałam się takich efektów

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
fajne włosy widziałam już gdzieś zdjęcia twoich włosów i hmm wyglądają jakbyś użyła za dużo żelu albo lakieru (raczej go nie używasz, bo jesteś CG :P) chodzi mi o to, że są lekko posklejane i wyglądają na sztywne. to taka mała uwaga, w żadnym wypadku nie chciałam cię urazić.
Dzięki Nie, nie czuję się urażona, na tym zdjęciu opisanym ,,II dzien PaR" miałam włosy psiknięte odżywką Pat and Rub - ona ma glicerynę i rzeczywiście skleja mi włosy A pomijając nawet glicerynę - to faktycznie, moje włosy ostatnio (może dlatego, że przeszłam przemianę - z wysokoporowatych do niskoporowatych i nie umiem dostosować pielęgnacji?) zbijają się w takie grupki, pasemka jakby, nie wiem dlaczego - na żywo wygląda to chyba lepiej, niż na zdjęciach (przynajmniej taką mam nadzieję ). Jakieś pomysły może macie na to? Tak się dzieje bez wzgledu na to, z żelem czy bez żelu, nie ma znaczenia rodzaj użytej odzywki d/s, bs. Może tak po prostu mają? Albo złe obcięcie?
CG się staram być, ale odstępstwa się zdarzają

Cytat:
Napisane przez kamusia510 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny ! Nie mogę tu za często zaglądać bo dostaje kompleksów jak oglądam Wasze włosy
Dzisiaj "przyszłam" się pochwalić moimi które bardzo zaniedbałam przez ostatnie dwa miesiące Ale wracam do mojej intensywnej pięlęgnacji.
Jak tak wyglądają zaniedbane, to ciekawa jestem bardzo, jak wyglądają zadbane

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
wow, widać, że są świetnie odżywione!
Dziękuję Odżywiałam z całych sił, a teraz bym chciała z powrotem spuszoną szopę (należę do mniejszości, której się podobają szopy )


I, ponieważ sprawa brudnego lustra wypłynęła ostatnio na wierzch bardzo przepraszam za lustro na pierwszym zdjęciu. Uroczyście oświadczam, że zdjęcie jest sprzed pielęgnacji, zrobione w czasach kiedy jeszcze nawet nie miałam konta na wizażu, a uczestnictwo w niniejszym forum nie tylko wpłynęło korzystnie na stan moich włosów, ale również na stan czystości lustra
szsz jest offline Zgłoś do moderatora