Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-10, 13:41   #2339
punkowa666
Przyczajenie
 
Avatar punkowa666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam
mam takie pytanie dwie noce smarowalam sie mascia pigmanorm na przebarwienia i skora strasznie byla czerwona i piekla teraz schodzi i porobily mi sie gdzie nie gdzie takie stupy a skora jest taka ciemna w sensie przebarwienia stały sie ciemniejsze a nie smarowałam sie juz tej nocy i boje sie czy mi jeszcze bardziej nie sciemnieją:/ wygląda to okropnie... kiedy zejdzie mi ten ciemny kolor?
prosze o szybką odpowiedz
pozdrawiam!

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez magdus34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie!! Od zeszłego roku używam derm2, wszystko ok, plamy pięknie schodzą, pomijając że łuszczenie doprowadza mnie do szału. Chciałm spróbpowac Pigmanorm, zdobyłam z Niemiec i patyczkiem do uszu posmarowałam dwie najbardziej widoczne plamy po oczami o średnicy 1 cm
Po dwóch dniach zrobiły się ciemno czerwono-brązowe i ten kolor utrzymuje sie już 5 dni.Skóra się łuszczy ale nie jaśnieje.
Prosze może któras z WAS miała taki sam przypadek. Napiszcie że to minie.
witam
mam ten sam problem dwie noce smarowalam sie mascia pigmanorm na przebarwienia i skora strasznie byla czerwona i piekla teraz schodzi i porobily mi sie gdzie nie gdzie takie stupy a skora jest taka ciemna w sensie przebarwienia stały sie ciemniejsze a nie smarowałam sie juz tej nocy i boje sie czy mi jeszcze bardziej nie sciemnieją:/ wygląda to okropnie... kiedy zejdzie mi ten ciemny kolor?
prosze o szybką odpowiedz
pozdrawiam!
punkowa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując