Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 08:09   #428
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tym razem jedno, smętne foto.. nie udało mi się dorwać słońca, a z fleszem nie umiem zrobić ostrego zdjęcia
więc daję jedno, pod lampką
jutro zmywam i piłuję
Oj tak piłuj......
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Jak ten teledysk pierwszy raz widziałam, to mnie wciągnęło. Patrzyłam z otwartą buzią aż do końca. I potem z ciekawości szukałam o co chodzi. Jednak ma to ukryte znaczenie.
Cytuję:
"Teledysk do piosenki nawiązuje do starej legendy boliwijskiej z początku XX w., opowiada historię głuchego chłopca, prześladowanego w rodzinnym domu, z którego ucieka, spotyka bezdomnego psa, towarzyszącego mu od tej pory. Po jakimś czasie chłopiec odkrywa, że potrafi leczyć ludzkie problemy i kłopoty za pomocą swojego krzyku, który można porównać do trzęsienia ziemi albo tornada. Pewnego dnia spotyka skamieniałego człowieka, któremu ożywia serce (w teledysku jest to moment gdy chłopiec kupuje serce od handlarza ulicznego ) i który przyłącza się do niego. Po pewnym czasie spotykają na swojej drodze oszpeconego, trędowatego mężczyznę, wykluczonego ze społeczności, który okazuje się być wieszczem. Wyjawia im, że został przeklęty przez demona El Tio, ponieważ nie chciał go czcić, demon rozporządza każdym śmiertelnikiem, który słyszy jego zaklęcia, więc tylko chłopiec byłby wolny od jego przekleństwa. Udają się do siedziby El Tio w starej kopalni, chłopiec zostaje sam, aby przekrzyczeć demona i aby nie mógł już on więcej zaszkodzić ludziom"

źródło: tekstowo.pl
YYyyyyyy No ma to sens dopiero
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
widziałyście co frauhelga napisała w poprzednim wątku?
Tak. Ciekawe co po tym powie, jak poprosimy o zamknięcie za 3 dni

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A oto moje króciaki. malowane na potrzeby zdjęcia co by lepiej było widać niedoskonały kształt, który będę doprowadzać do ideału przez najbliższy czas.
Chyba jednak wolałabym u Ciebie jajeczka....

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no dobra, niech Ci będzie chociaż w tych klimatach to odpowiada mi bardziej (Dmka i Śniegowa, klikajcie, bo jest miły suprise )

mrrrr...... obs
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to tadam
Kiwi
Ładniej Ci w kiwowym niż mi
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nic a nic już się nie da spiłować, próbowałam i aż krew się polała:<
Ale rzeczywiście, płytka mi się masakralnie wydłużyła. Oby szybko odrosły bo ten kształt mnie psychicznie boli
Ja nie wiem czemu Ty marudasz.... Przecież są ładne

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Kocham Sok z Żuka!
Ja też

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Śnigusku skreskój "u"
Hahhahaah Jak to zobaczyłam w poście to aż opłułam monitor.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ty, no... ten bład jest tak absurdalny, ze nie ma co bić za niego


Neftuś.... On jest cudoooowny!

IMG_20130827_081412.jpg

Fotka pokazująca pipkowatość pipków
IMG_20130827_081440.jpg
I z bliska......
IMG_20130827_081511.jpg
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-08-27 o 08:12
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora