Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-30, 11:51   #922
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Podklad CLINIQUE Pore Refiner -KTO Uzywal go ?

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Wlasnie planuje zakup podkladu CLINIQUE Pore refiner -i zastanawiam sie nad odcieniem ,albo:"alabaster" albo"ivory" ogladam swatche i bylam w drogerji ,ale nie wiem naprawde ktory wybrac.. czy odcien "alabaster"-boje sie ze bede w nim zbyt blado niezdrowo szarawo wygladac + mam przebarwienia na policzkach czerwone)... CZY wybrac odcien- "ivory" .. -ale boje sie efektu pomaranczy ,jakby czerwonosci na twarzy...


Mam podklady clinique " anti blemish soluthion" : odcien -NATURAL-zbyt jakby czerwonawy i nadaje mojej skorze zmeczony wyraz i rowniez z ten sam podklad mialam ale w odcieniu "IVORY FRESH" -i jest troszke jakby za jasny ,zbyt duzo szarosci w sobie ma-taki troche trupi .. -i jak mialam go na sobie to pare osob zwrocilo mi uwage ,ze tak bardzo blado wygladam..

Ktore odcien doradzcie ?

Najlepiej będzie jak pójdziesz do Douglasa i tam poprosisz o próbki danych odcieni i sama wypróbujesz w domu. Ja tak zawsze robię i jeszcze nigdy mi nie odmówiono, a tym samym za każdym razem nie mam problemu, że kupiłam niedobry podkład.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora