Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-15, 11:32   #180
katjones
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Witam,

Mam problem z hybrydami dlatego proszę o wszelkie rady.
Na samym początku dodam, że byłam u kosmetyczki na paznokciach hybrydowych (Mollon) i 2 tygodnie to były już max ile mi się trzymały- później podchodziły powietrzem, odprysk i nadawały się do zdjęcia.

Swój pierwszy zestaw do hybryd kupiłam z Cosmetic Zone.
Początkowo było powiedzmy ok: 1-1,5 tygodnia trzymały się na paznokciach. Tłumaczyłam sobie, ze nie jestem profesjonalistką i tak już musi być. Później było coraz gorzej i pomyślałam, że przerzucę się na bazę i top Mollona, gdyż jest z pewnością dużo lepszy Było trochę lepiej, ale spektakularnej poprawy nie wiedziałam. Kupiłam jeszcze lakier Semilac i obecenie mój zesatw wygląda następująco: baza + top MOLLON i kolor CZ lub SEMILAC.
Co do przygotowania paznokcia, zawsze wycinam skórki, matowię płytkę, przemywam cleanerem, używam primer, następnie baza i standardowo 2 warstwy koloru i top. Top na koniec przemywam cleanerem.
Paznokcie trzymają się ładnie maksymalnie tydzień- niestety to trochę krótko. Może primer jest słabej jakości (COstemic Zone)? Z drugiej strony, jak nie użyłam jego to też nie było zbyt dużej różnicy.
Dodam jeszcze, że ogólnie mam tłustą cerę, może przekłada się to również na paznokcie?

Co robię nie tak? Proszę o wszelkie uwagi bo czuję się już bezradna.
katjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując