Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 16:21   #608
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Uff! Z góry przeprasam za dubla, ale na razie udało mi się dojść do 10str. (jednak będę kontynuowała) Takie pytanie- ile właściwie kosztuje Retin-A? Bo patrzyłam po aptekach i nigdzie nie znalazłam. Chcę używać retinoidów pod oczki, myślałam o Ysthealu, ale cena mnie trochę odstrasza (ostatnio nie jestem przy kasie), więc może Atrederm albo Retin? Czym one się różnią, w sensie działania? Aha, i czy mogę używać Colorstaya na filtr inny, niż Avene? Serdecznie dziękuję za odpowiedź i wracam do lektury wątku!
Cena Retinu to od 32 do 38 złotych. Tak przynajmniej kupowałam. To krem na receptę chociaż można kupić bez. Jeżeli chcesz używać Atradermu pod oczy to musisz uważać bardzo. To silny środek, ja bym się bała.
Retin jest bardziej kremowy, może zapychać jeżeli masz do tego sklonności
Atrederm jest na alkholu. Może podrażniać i generalnie jest mocniejszy właśnie przez swoje podłoże (lepiej przenika). Jeżeli już to zaczynaj od tego najsłabszego 0,025 chyba. Jest na receptę ale też można kupić bez. Jest tańszy od Retinu. O ile mnie pamięc nie myli do zapłaciłam ok 13 złotych ale pewna nie jestem
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując