Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 10:34   #616
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
A ja miałabym takie szybkie pytanko. Czy podczas kuracji retinem (czy tam Zorakiem, czy jakimkolwiek innym specyfikiem tego typu używanym zewnętrznie) można oddawać krew?
A więc gwoli ścisłości, jak również zamknięciu tematu.
Byłam w punkcie krwiodawstwa zapytać o to czy też można oddać krew, kiedy sie przechodzi kurację Retinem. Pani, którą o to zapytałam spojrzała na mnie jakbym przed chwila oznajmiła, ze istnieje ufo, po czym wydała z siebie dźwięk, który brzmiał mniej więcej tak: 'yyyy' i pobiegła po pomoc. Pomoc, w osobie pana doktora, po otrzymaniu szerszych wyjaśnień z mojej strony, spojrzała badawczo na moja twarz (naprawdę nie wiem czego on tam szukał) i oznajmiła "nie, nie można", po czym ewakuowała sie do pokoju skąd sie wyłoniła.
Morał z tego taki, ze nie należy sie wychylać ze swoja wiedzą zdobyta na biochemii. I że następnym razem wybiorę sie tam latem

A właśnie, właśnie - pytanie (nie byłabym sobą, gdybym nie miała jakiegoś pytania) - a więc pytanie, do zaprawionych w wieloletnich bojach retinowiczek, jak również tegorocznych debiutantek: Czy przerywacie/zamierzacie przerwać kurację na czas letni?
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując