Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony, Mamy, Wizażanki-rozgadane koleżanki Pm2012 cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 15:51   #68
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
Hej. Dawno tu nie zaglądałam !

U nas wszystko ok. Kończymy wreszcie remont. Agatka ma już pół roku i od dobrych 2 miesięcy przesypia całe noce. Antek dalej do żłobka chodzi ale myśle nad zmianą na przedszkole bo jiż w sumie jest tam najstarszy . Ja mam dużo pracy i sporo nowych pomysłw

We wrześniu objechaliśmy z dzieciarnią rununię i spisali się na medal więc myślimy o jakimś bardziej egzotycznym kierunku na stuczeń.
Super, że wakacje tak udane podziwiam za wyjazd z dwójką maluchów
A przesypianych przez dzieci nocy zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Wow gawa z takimi maluchami zwiedzacie swiat. Brawo. My bylismy z prawie 2,5 letnim Frankiem w Chorwacji. Ale zabralismy tesciow [emoji14]

U nas pogrom ze zloba. 3 dni pochodzil i choroba. A tk raka ze polozylo nas wszystkich. I dochodzi lismy 2 tyg do siebie. I po 2 tyg Franek poszedl dzis dk zloba. Histeria byla sporo zwlaszcza jak szykowal ske do przedszkola. Potem podobno lepiej. Nadal go odprowadza tatus. I zostaje do 12. Ale chciałabym zeby zostawal juz dluzej. Ech. Dzis mi sie serce kroilo jak wychodzili do zlobka...
ehh no tak to z tym chorowaniem bywa oby jak najmniej.
A jak teraz Franio teraz w żłobku? zostaje już na dłużej?

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Gawa - jak czytam o twoich maluchach to mam wrażenie, że to dzieci idealne o nocach Kacpra wolę nie mówić, choć na pewno jest poprawa, a co do jazdy autem to nie lubi siedzieć dłużej niż 5 min... na szczęście jak na razie nie ma problemów w samolocie
pokaż dzieciaczki, pewnie się pozmieniały
Gdzie planujecie pojechać?
Malgoś a jak Wam udała się wizyta w PL?

Gdyby nie Ty, to wątek chyba by nam całkiem umarł



U nas tak słodko-gorzko teraz. Madzia rośnie, trochę choruje (ale odpukać aktualnie już 2 tydzień zdrowa), zaczyna mówić i coraz bardziej się rozgaduje, panie ze żłobka bardzo ją chwalą a ja pękam z dumy. Myślałam też, że będę mogła się Wam pochwalić, że zostanie starszą siostrą ale niestety znów nie zagrzałam miejsca na mamach majowych...
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując