Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 09:42   #624
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

No to ciesze sie. W sumie juz chyba przeczytalam wszystko co sie da,wiec nie mam pytan,ale chcialbym sprostowac niektore wypowiedzi na tym forum,bo duzo dziewczyn bylo zdziwionych,ze w poczatkowej fazie stosowania Reti-A dostaly pryszczy-ale to wlasnie jest dzialaniem Retin-A,oczyszcza pory,dlatego moze sie wydawac,ze jest komedoniczny i zapycha,ale jak przewtrwa sie "ten okres wysypu" to podobno wniki sa olsniewajace.
Osobiscie stosuje Retinu jako kuracje przeciwtradzikowa,bo nitety dopadlo mnie na "starosc"(nastolatka juz dawno nie jestem )I musze przynac,ze po tygodniu codzinnego stosowania teraz dopiero mam wysyp i niezle wulkany na brodzie...ale jestem pozytywnej mysli....czekam wytrwale na efekty.
Ogolnie to lekarz przepisal mi stosowanie retinu dwa razy dziennie,ale mnie jeszcze nie pogielo,zeby spalic sobie cala twarz + wyczytalam,ze zawarta wit.A w retinie rozklada sie pod wplywem swiatla,wiec nie rozumiem....
Green.Eyed czytalam poprzednie twoje wypowiedzi,widze,ze juz masz doswiadczenie. Jak rekakcje w poczatkowej fazie...tez cie wysyfilo?Stosujesz retin przeciwzmarszkowo czy na tradzik? I skoro stosujesz od listopada-czy widac juz efekty?
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując