Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-24, 21:11   #626
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
A Ty jak już pokonasz trądzik to nadal zamierzasz się retinować w celach przeciwzmarszczkowych czy już nie?
Aha, i stosujesz filtry na dzień, prawda?
No oczywiscie...skoro juz znalazlam taki cudowny specyfik na "wieczna"mlodosc to jak najbardziej.
Filtry-o tak! W pochmurne dni spf15 a w bezchmurne spf50-jestem bialym naczynkowcem,wrazliwcem i nigdy nie opalalam za bardzo,choc za mlodego to niestety potrafilam lezec plackiem nasmarowana oliwka lub kremem niveabrr..teraz juz wiem skad mam tyle pieprzykow i przebarwien na calym ciele.
Od dzis rana wprowadzilam kwas BHA1% na dzien,zeby przyspieszyc dzialanie retinu,mam nadzieje,ze te dwie rzeczy sie nie gryza,a po tygodni retinu widze,ze moja buzka juz sie przyzwyczaja
Piszesz o zwiekszeniu czestotliwosci retinu,a co ile teraz stosujesz? 2,3 razy w tygodniu?
A ta zmarszka rzeczywiscie dziwnie sie zachowuje...nakladasz retin miejscowo na ta zmarszke na czole,czy na cala twarz? Ja probowalam nakladac na cal twarz,ale jak policzki zaczely zle reagowac to naladam tylko na brode i czolo..
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując