Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-30, 11:25   #56
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Nam babka w SR powiedziala ze z plynami nie wydziwiać i kupić najzwyklejszy "biały jeleń" a za korą dębu juz się rozgladalam i jak będę miała poród SN to będę robić nasiadowki [emoji85]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Nam też tak mówiła położna na SR. Ja na początku ciąży kupiłam Lacibios Femina Pregna i pewnie wezmę do szpitala.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Ja też myślę że biały jeleń płyn do higieny najfajniejszy.

Dziewczyny jak się teraz wrzuca zdjęcia na forum? Wiem że Pacia wrzucała ale dla mnie teraz nie do ogarnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze do niedawna dało się z apki wrzucać ale w małym rozmiarze, ja zazwyczaj robię tak, że otwieram sobie forum w przeglądarce na telefonie i wrzucam

Skończyłam sprzątać zgłodniałam przy tym więc idę ugotować makaron do rosołu, czekam na męża, zjemy i atakujemy Ikeę

Ja mam zamiar zamówić szlafrok i koszulę do porodu z Dolce Sonno, a do domu to sobie zamówię ze 2 koszule z szykownamama

Miałam iść do Lidla po sukienki ale teraz to już nie wiem czy mam po co małych rozmiarów już pewnie nie będzie...
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora