Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-18, 14:18   #13
kasssia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą

Kingo, cieszę się, że u Ciebie jest jeszcze szansa na zajście bez In Vitro. Będę trzymała kciuki, żeby tak właśnie się stało!

Jeśli chodzi o samo In Vitro to dłłłłłuuugo by opowiadać, więc odpowiem na to pytanie odnośnie tego ile trwa przygotowanie do In Vitro. Tak naprawdę to sama jestem dopiero w fazie przygotowań - bo tym jest właśnie stymulacja hormonalna przed samym zabiegiem, która ma na celu wyprodukowanie jak największej ilości komórek jajowych w jednym cyklu. Czuję się dobrze, tylko trochę zmęczona i spuchł mi trochę brzuch, ale poza tym ok.

Podobno w większości przypadków trwa to około miesiąca - półtorej i kończy się transferem zarodka do macicy kobiety.

Trochę się na ten temat naczytałam, także jak macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem i dołożę spostrzeżenia z własnego doświadczenia

Pozdrawiam serdecznie, Kasia

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------


Kinga, pytałaś jeszcze jak długo jeździmy do doktora P.

Otóż już około roku, ale znam doktora już długo, ponieważ kiedyś jako mala dziewczynka byłam w szpitalu na oddziale ginekologii w Tarnowie, gdzie doktor pracował. Także dobre wrażenie, które wtedy zostawił zaowocowało tym, że zjawiłam się u niego i teraz
kasssia4 jest offline Zgłoś do moderatora