Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-20, 09:11   #772
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Edyta! i trzymam kciuki!
Say świetny kolor!

Kołderko i jak ta kuchnia Ikea?

I mam do Was prośbę, kolezanka potrzebuje podkład, kryjący, matujący, przy czym nie musi jakoś szalenie kryć, bardziej chodzi o wyrównanie koloru twarzy i żeby był dostępny w Rossmanie - ktoś coś podpowie?
jeszcze dodam, że ona przez reszte roku się nie maluje, tylko w zimie, dlatego nie ma swojego jakiegoś typu

ja używam minerałów i jak coś kojarzę z tego co używałam wcześniej to bardziej z tych dostępnych w Naturze...

Kuchnia świetnie, bardzo fajna inicjatywa - dużo przestrzeni, pełne wyposażenie, full wypas, mieści się spokojnie ponad 10 osób do całej zabawy .


Ja używam Bell krem CC i nadal jestem zadowolona, ale jego w Rossmannie chyba nie ma...


edyta gratulacje!


a ja zdenkowałam balsam tybetański, trochę szkoda, ale w moim koszyczku przywannowym już taki tłok, że coś musiało w końcu pojść do wykończenia
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując