Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-07, 13:27   #3656
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jak z trwałością i kryciem?

Zgadzam się w tym co napisałaś
Sorry że dopiero teraz piszę. Bourjois 123 perfect kryje średnio, ale można dodać warstwę (ja tego jednak nie robię bo wolę krycie lekkie w porywach do średniego). Trzeba go koniecznie używać na krem nawilżający i robić przerwy kilkudniowe jeśli chcemy go stosować na co dzień, bo potrafi wysuszać. Na kremie matującym i bazie wytrzymał mi cały ślub i wesele (czyli tak od 17-18 do 5 rano) z jedną poprawką tylko. Nie radzę na niego cieni czy elinerów kłaść bo się potem wszystko rozjeżdża na nim jak skóra się lekko przetłuści. Zaś róże czy bronzery na nim lepiej się u mnie trzymają jak najpierw się przypudruje.

Co do trwałości to jest całkiem znośna, bo 5-6 godzin wygląda całkiem ok i nie znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Ja go raz (lub dwa gdy mam np. okres, albo najem się dużo czekolady, ostrych potraw czy musztardy) pudruje w ciągu dnia.

Wieczorem jak zmywam go to potrzebuje 2 wacików (z obu stron) by zmyć go mleczkiem do demakijążu Ziaji, po czym dla pewności jeszcze myje twarz żelem do twarzy.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora