Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-03, 06:28   #366
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Zabrałam się za cytowanie ale wyszło tego bardzo dużo Dziękuję za wszystkie gratulacje Niestety wymóg paznokciowy okropny dla lakieromaniaczki, no ale lepiej się przystosować i mieć jakąś wypłate co miesiąc niż siedzieć w domu i nawet nie mieć za co kupić tego nowego jakże kolorowego lakieru Pierwszy dzień był ciężki, zostałam rzucona na głęboką wodę bez znajomości asortymentu. Dziś po drugim dniu już było trochę lepiej jakąś część już poznałam ale to jest kropla w morzu Godziny pracy niestety są niezbyt ludzkie wczoraj miałam do 22 w domu byłam po 23 i dziś miałam na rano. Jutro na 14-22 więc chociaż troszeczke odeśpie No wiadomo soboty i niedziele pracujące.. A w okolicy poszukuja tylko uczniow jako kelnerek, do roznoszenia ulotek na staże do spożywczaka itp itd
Domyślam się że jest ciężko, tak samo cieszyłam się jednak z każdej sezonowej/tymczasowej pracy w czasach przed studiami

Trzymam mocno kciuki, bo wiem że taka ciężka praca i trochę chęci żeby coś dodatkowego robić opłaci się w przyszłości, i to na wielu płaszczyznach
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora