Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-03, 11:23   #389
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vicky000 Pokaż wiadomość
Cześc, dziewczyny
Kilka stron temu jak się tutaj nieśmiało przywitałam, to zachecilyscie mnie, zebym zadbała o pazurki i wstawiła...
powiem szczerze, że się stresuję☠ dłuuuugo mialam zniszczone paznokcie i dopiero od jakiś 4 miesięcy walcze olejowaniem itd o przyrost. dalej mają kiepskie kształty...
Ale pomyslalam ze moze jak je tutaj wrzucę, to będzie motywacja Wiem, że skorkom daleko do idealu i ze powinnam jeszcze się podszkolić w malowaniu ich rowno (taak Wam tego zazdroszczę) no ale... dobra, wrzucam
lakier to pomarańczowy Bell, teraz już dwudniowy (jeszcze udalo się bez starcia na koncówkach, uparta bestia!)
(dziwny kolor palcow bo chcialam pokazać wam prawdziwy kolor lakieru a mam dziwne swiatlo w pokoju )
To samo bym powiedziała co Malinka
Pomyśl o jakimś preparacie do usuwania skórek. Nieźle to życie ułatwia
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wiele z nas miało zniszczone paznokcie, czasem o dziwnych kształtach, ale wszystko da się wyprowadzić na prostą
Ooo tak.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
lubię!
Ja też
Zawsze o Tobie myślę malując
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jezus. Amelka. Ostrzegaj
W sumie ostrzegła... że ją pokarało. Też bym chciała to odzobaczyć
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora