Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-08, 18:31   #21
tweety87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

hej, mam właśnie podobny problem jak moje rozmówczynie, i może kttóraś z was mi podpowie co mam z tym zrobić. Otóż już od jakiś dwóch lat, robie sobie pasemka blond. Pasemka są dość gęsto robione i w efekcie wygląda to jak bym miała wszystkie włosy rozjaśnione (jasny blond) . Do fryzjera chodziłam średnio co 3 miesiące, choć włosy rosną mi strasznie szybko i nawet fryzjerka to przyznała. Generalnie żeby jakoś wyglądać powinnam chodzić do fryzjera max po 1,5 miesiąca ale to jednak spory wydatek dla studentki- ok 100 zł- no i nie moge sobie na to pozwolić. Poza tym jak to bywa po takim okresie rozjaśniania mam włosy trochę zniszczone, nie jest to tragedia ale jednak, a w dodatku kolor moich włosów po tym rozjaśnianiu wygląda bardzo tandetnie. Chcę zrezygnować z wizyt u fryzjera i sama sobie za farbić na blond odrosty, i potem już sama sobie cały czas je farbować. Jestem szatynką (kolor coś jak z garnier nutrisse 50- moze nieco jaśniejszy). Doradzcie mi prosze czego powinnam użyć zeby to jakoś wyglądało???
tweety87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując