Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - technik rachunkowości czy administracji?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-21, 17:23   #1
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261

technik rachunkowości czy administracji?


Witajcie!
Zwracam się do Was z pytaniem, który zawód będzie lepszy? Może najpierw przedstawię dokładniej sytuację. Jestem studentką Politechniki, chemiczny kierunek. Jednak mój tata gorąco mnie namawia mnie do zapisania się do szkoły policealnej, którą właśnie otwiera. Jako że jest to dopiero start tej szkoły, zostaną uruchomione tylko dwa kierunki - technik administracji i rachunkowości (bo na to byli chętni ludzie). Pomyślałam "czemu nie?", zwłaszcza, że zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w weekendy, a szkoła trwa tylko 2 lata. Tylko nie mam pojęcia co wybrać, nawet nie wiem dokładnie co po tym ewentualnie będę mogła robić (dotychczas interesowały mnie głównie nauki przyrodnicze). Podkreślam, że nie wiążę z tymi zawodami przyszłości, bo mam swoje ukochane studia. Raczej traktuję to jako plan B, lub praca w okresie studiów.
Czy mogłybyście mi coś doradzić i przybliżyć co można po tym robić, czym się będę zajmować, co jest bardziej opłacalne, po czym ewentualnie szybciej dostanę pracę?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
__________________
"Wiem, że się urodziłem.

Wiem, że umrę.

To pomiędzy jest moje"
— Eddie Vedder
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując