Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-13, 15:57   #3723
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Effeklar duo krem i powaznie zastanawiam sie nad peelingiem na bazie kwasu mlekowego z Apis.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam ochotę na toner COSRX, ale nie wiem, czy sam cokolwiek da i czy nie trzeba lepiej łączyć go z resztą produktów z serii
Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Ja bede nakladac Effaclar pewnie ze dwie, trzy noce w tyg i pewnie jakis tonik z niskim stezeniem kwasu tez zostanie.

Myslalas o wit.C w jakis wiekszych stezeniach?
Dzięki za odpowiedzi Effaclary to nie moja bajka, nie lubię tych produktów, no i co najważniejsze w ogóle na mnie nie działają. Muszę kupić też coś w miarę łatwo dostępnego w PL, mam jeszcze chwilę na zrobienie researchu i podjęcie decyzji, ale chyba zostanie mi do wyboru tylko Skinoren albo Hascoderm.

Tą witaminę C w wysokim stężeniu masz na myśli w formie serum? Już od dłuższego czasu mam ochotę na taki produkt, ale musi być koniecznie kupny - mam dość samoróbek, ale ciężko też znaleźć coś z wysokim stężeniem w dobrej cenie Testowałam przez ostatni tydzień serum 15% Obagi, wiem, że to za krótki czas, żeby mówić o jakichkolwiek efektach, ale serum kosztuje ponad 250 zł i nie robi nic. No chyba, że tu też dla efektów potrzeba całego zestawu, a nie tylko jednego produktu
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora