Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-07, 15:05   #2066
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja mam skórę mieszaną, i ostatnio używałam musu matującego z Lirene, bardzo go sobie chwaliłam - przedwczoraj byłam na kawitacji w der medzie, gdzie dowiedziałam sie że mam przesuszoną Okazało się że mus mi twarz przesuszył (ogólnie nad brwiami miałam aż zmarszczki :/). Kosmetyczka mi doradziła poszukać kremu nawilżającego dla cery mieszanej - i miałam porządną zagwostkę, bo dotąd nawilżające spotykałam li i jedynie dla cery suchej :/ Oczywiście od razu pognałam do drogerii i przekopałam wszytskie możliwe kremy, w końcu wybrałam też z Lirene, ale krem witalizujący na dzień i na noc dla każdego rodzaju cery (pod kątem na noc) ... później apteka i z farmaceutką dobrałyśmy Hydraphase XL z LRP (ten na dzień). Co myślicie o używaniu tych kosmetyków po kawitacji? Na razie jestem po 3 użyciach każdego, wniosków żadnych nie mam, ale jest dobrze (chociaż w większej mierze to zasługa peelingu kawitującego), więc trzymta kciuki żeby mi sie cera w końcu znormalizowała Chyba że możecie polecić coś co na moją cerę będzie działało lepiej? Kawitację chcę powtórzyć za miesiąc-półtora, mam nadzieję że do tego czasu się polepszy
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2009-05-07 o 15:24
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora