Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-22, 09:52   #2517
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kuracja cery naczyńkowej - robić przerwy czy nie?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dermokosmetyki stosowane okreslonym cyklem gwarantuja lepsze dzialanie bo mimo wszystko po jakims czasie skora zaczyna sie przyzwyczajac i dzialanie nie bedzie juz tak widoczne jak na poczatku-to sie sprawdza w wiekszosci przypadkow i dlatego warto urozmaicac programy pielegnacyjne czy wspomagajace.

W pielegnacji cer naczynkowych,plytko unaczynionych itd. glownie chodzi o profilaktyke wiec wydaje mi sie,ze jezeli wlaczysz do kompletu jeszcze cos poza tym,co juz uzywasz to bedzie dobrze.
Nie znam kompleksu liposomowego na naczynka z Naturalisa ale moze zamiennie pozniej wybrac ten,ktory jest na ZSK?
Dobre dzialanie ma hydrolat z kocanki,krem p/zaczerwienieniom z Yves Rocher (to tak dodatkowo) jest z czego wybierac

Mam mniej wiecej podobna cere do Twojej i u siebie przerwy robie na 1,5 do 3 m-cy -widac,ze to wszystko dziala bo cera stanowczo sie uspokoila i nie jest juz tak nadreaktywna jak kiedys.

Musisz przede wszystkim obserwowac swoja cere,jej reakcje itd.bo trudno jest uogolniac i kazdemu sluzy cos innego

Watek wrzuce od ocene poczatkujacych

Pozdrawiam
Hydrolatu z kocanki oczywiście używam, naprzemiennie z hydrolatem z rumianku, bardzo je lubię Na dzień używam też serum olejowe z witaminą C, ale wiem że jego nie trzeba używać codziennie
Bardzo dziękuję za pomoc!
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując