Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-07, 09:00   #896
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Co do mydła, ja do ciała polecam http://www.helfy.pl/mydlo-alep-40-laurie-nieperfumowane . Sądze, że to którego używam do twarzy przydatne będzie jeśli masz problemy z ropnymi wypryskami: na plecach, ramionach, dekolcie... Osobiście mam mega wrażliwą, wiecznie suchą, niemalże atopową skórę ciała więć glinka odpada. A po powyższym zdarza się, że nie muszę jej nawet dodatkowo nawilżać. Ale jeśli masz na zbyciu kilkanaście zł to spróbuj, co najwyżej zużyjesz je jako mydło do rąk.
Nie, nie miewam takich problemów, nie namaszczam też regularnie ciała (jeśli nie liczyć masażu przeciwrozstępowego niektórych partii :/), bo zazwyczaj nie ma potrzeby .

W mydłach z glinką ciekawi mnie ewentualne działanie wygładzające i... konsystencja. Tylko jeśli ma mocno wysuszać, to pozostanę raczej przy pastach mineralnych/postaci sypkiej.

Arabskie mydła kiedyś wypróbuję, ale raczej nie Lauro. Dystrybutor "odchudzających", "liftingujących" cudów nie wzbudza mojego zaufania (nawet nie wiadomo, na jakim oleju są te mydła).

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2010-01-07 o 09:02
mentha jest offline Zgłoś do moderatora