Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-14, 21:24   #793
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No wiesz co, mi jest trudno powiedzieć bo to tez zależny od tego co musisz codziennie robić z włoskami.Ale bardzo mi się podoba ta pierwsza krótka fryzurka.Ja tez mam krótką ale o taki plus ze mam fryzjerkę która zawsze mi włosy bardzo dobrze ścina.Jest na topie i zawsze zna najnowsze trendy ścięć a po drugie to moje włosy są raczej podatne na jej fryzurki i jak rano wstaje i się spieszę to wystarczy ze umyje i wysuszę i mogę biec.Nie użeram się z nimi.No ale to tez zależny od tego jakie masz włosy.Bo jeśli trudne do okładania to nie radze ci krótkich włosków.Ale ta druga fryzurka to taka bezpieczna jak coś Ci będzie przeszkadzać to kucyk i po sprawie.No nie wiem a masz dobrego fryzjera bo to tez dużo robi.Ja za moje ścięcie płaciłam 60 zł.wiec sadze ze ok.
no wiesz co ten Twój kolorek jest po prostu cudowny mi właśnie zależy na tym żeby było biało-srebrzysty myślisz że z moim włosów da się uzyskać taki biało-srebrzysty kolor jakąś farbą?? zerknij na moje fotki jak mogę Cię prosić.
a co do moich włosów to powiem Ci tak, moje włosy nie wiem czy są trudne do układania, ale są dość sztywne, i raczej można je zaliczyć do prostych włosów. tak się zastanawiam czy nie lepiej po prostu ściąć z 5cm i trochę je wystopniować żeby nie było takiej szopy albo znajdę jakąś fajną fryzurkę...już sama nie wiem, na pewno chcę kolor biało-srebrzysty i ściąć włosy, to jest pewne
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora