Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:30   #2446
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez pimpek_dreczyciel Pokaż wiadomość
Ja właśnie tak samo, podkład pixie bardzo mi się podoba, jednak świecę się- ratunku! nie chcę go porzucać. Tez uzywam cetaphil dermoprotektor i mysle wlasnie, zeby zostawic go na noc, a na dzien jakis inny krem nawilzajacy sobie kupic.
Poleccie cos dziewczyny na to swiecenie
No witam to mamy podobny problem.. moze z aptecznych kremow cos? Moze Bioderma HydraBio? Kiedys uzywalam i nawet fajna byla tylko ta cena.. ok 50zl;/
Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Krycie slabe, bo masz pedzel nieodpowiedni do podkladu mineralnego. Co do swiecenia moze nie jestem najlepsza osoba by jakis rad udzielac bo moim nickiem powinien byc raczej Wieczny Blysk niz Dudkaaa, ale na poczatek sprobuj z jakims pudrem matujacym na wierzch (chyba wszystkie firmy mineralne maja-Pixie rowniez). Primery tez moga nieco pomoc. A ten krem jest dosc lekki?
heh dzięki Dudkaaa za uswiadomienie ale wlasnie chcialam zamowic pedzel jednak nie są narazie dostępne te z Pixie Cosmetics dlatego czekam az ukaza sie na allegro. a jesli chodzi o swiecenie to moze to jest jakas mysl z tymi promerami i pudrem matujacym.. a jesli chodzi o krem to niestety dosc ciezki jest..
Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Na błyszczenie mogą pomóc silikony. Odkąd używam pod minerały kropelki kompleksu silikonowego z mazideł podkład mi się nie waży i mniej się błyszczę.
oo a drogie są? nie zapychają? Jaką masz cerę?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora