Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-21, 18:18   #3021
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziekuję, że mnie odwróciłaś od złego

A co do Cementu to poszukaj na allegro będzie na pewno taniej niż w hurtowni. Ja jeszcze chciałam kupić Loreala absolut repair ale jak mi pani wyskoczyła, że 75 zł to mało się nie przewróciłam
Pocieszam się, że mam jeszcze kilo anti age więc na razie wystarczy Prędzej klipy kupię - tylko jeszcze za krótkie kłaczki mam ale czekam cierpliwie
Pewnie kupie na all ale powiem Ci ze mam taki jeden sklepik niedaleko, gdzie ceny sa niewiele wyzsze od tych z allegro razem z przesylka, przykladowo kupilam ta maske matrixa i placilam 42zl, ta sama na all kosztowala razem z wysylka 38zl z groszami, takze roznica 3zl a przynajmniej moglam pomacac Zobacze tak jaka cena i najwyzej zakupie na all

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak miałam Olej Vatiki w buteleczce to wstawiałam ją do miski z ciepłą woda z kranu i to wystarczało. Teraz mam w słoiczku i tak pachnie kokosem w całym mieszkaniu jak olejuję włoski I jest mi wygodniej bo biorę łyżkę wyjmuję i rozcieram w rękach i tak nakładam. Słoiczek stoi w pokoju na co dzień.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------



Ah kiedyś jak miałam włosy do łopatek i grube to też potrzebowały całą noc by wyschnąć Zazdroszczę Ci tych długasków
ok dziekuje za rady I dobrze czytalam ze do zmywania olejow najlepszy jest szampon z sls? Jak tak to kupie chyba ten pokrzywowy Eva, juz dzis upatrzylam go w naturze na drugim miejscu w skladzie ma wlasnie sls i czytalam ze fajnie zmywa.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora