Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 21:57   #788
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziękuje bardzo za komplement faktycznie mam troszkę bzika na punkcie kosmetyki pielęgnacyjnej ale zdaje sobie sprawę że czym więcej wiem tym wydaje mi się że jeszcze daleko do końca. I tak będzie bo w tym zawodzie trzeba się szkolić całe życie a i tak czasem człowieka nie raz coś zaskoczy (oby tylko pozytywnie hihi)

Jeśli nie używasz absolutnie peelingów to czas zmienić zdanie Musisz używać peelingu. Jeśli masz zmiany zapalne raz w tygodniu enzymatyczny. Regularne ściąganie/pozbywanie się martwego naskórka ułatwia skórze odpychanie, nie zapychają się tak pory, szybciej wchłania co to co na nakładasz na skórę itd.
Jeśli używasz kremu nivea (tego zwykłego niebieskiego?) to przestań bo on zawiera wodę a wiesz co się stanie jak będzie minusowa temperatura.
Tonik do twarzy powinnaś używać albo do cery tłustej (nic nie napisałaś jaką masz cerę)albo mieszanej. Krem do tego samego rodzaju skóry: dobry byłby z dodatkiem kwasów owocowych. To że krem jest do cery mieszanej nie znaczy że nie może być nawilżający(może a wręcz powinien) Skórę tłusta/mieszaną również trzeba nawilżać.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując