Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-15, 18:35   #1840
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Weź oba pudry, każdy inny, wszystkie równe (parafrazując znane hasło ). Zacząć możesz od różobrązera, bo tańszy. Na lato dokup maciaka, bo łatwiej nim "machać" większe powierzchnie dużym pędzlem.



Gosieńko, wybacz, ale prawdy nie mówisz . To nie jest ten sam puder, ma inny kolor, konsystencję, no i ten z różem jest z delikatnymi drobinkami.
Co do zużycia - wcale nie jest to takie niewykonalne, kupiłam maciaka w zeszłym roku, po "aktywniejszych" wakacjach od 4-3 mcy używam sporadycznie (raczej do delikatnego przyciemnienia szyi) i widzę już odcisk kręgów z dna. Pewnie do wakacji zobaczę i przebłyski metalu.
Pewnie, jak bym głaskała ten puder pędzlem miękkim jak ten z Essence, to nic by nie zeszło ale przy normalnym pędzlu jednak zużywa się. Powoli, ale konsekwentnie.

nie jest, fajny jest. Naturalny
Porównałam moje pudry i są identyczne Nie wiem jakim cudem, ale konsystencjowo też są takie same, mój duo nie ma drobin. Kolor tez taki sam, nie wiem może mam jakąś starszą wersję czy coś.

I ja się w cale nie gniewam, bo może producent zmienił coś w pudrze bo czasami to robią bez poinformowania (podkłady Paese które chyba mają jeszcze ciemniejsze kolory) i może ja mam starszy/nowszy.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-03-15 o 18:36
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując