Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 08:49   #308
AnnaIza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Niestety nie pytałam lekarza jaki to był laser, przyznam się że nie byłam specjalnie zainteresowana dlatego że zabiegi wykonywał mi chirurg naczyniowy i stwierdziłam, że to fachowiec , więc nie dopytywałam się. Ja miałam bardzo dużo naczynek, na policzkach i na brodzie. Teraz rumień bardzo zbladł, jest dużo lepiej, efekty są bardzo widoczne. Kiedyc moje policzki były bardzo czerwone, wyglądałam jakbym miała gorączkę, musiałam uzywać zielonego podkładu pod makijaż, bo naczynka przebijały się przez każdy podkład. Teraz wystarczy tylko troszkę podkładu i nic nie widać. A najważniejsze jest to że po laserze naczynka sie nie odnawiają. Uważam, że gdym jeszcze raz poddała się serii takich zabiegów to moja buzia byłaby nareszcie blada!!!!! Niestety to duży wydatek i w tej chwili nie stac mnie na taką kurację. Dziewczyny głowa do góry, na pewno w niedługim czasie te zabiegi będą tańsze i wszystkie będziemy miały piękne buzie bez naczynek .
AnnaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując