Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 21:39   #2810
boondziek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
No ja właśnie stwierdziłam, że ten złoto-czarny lakier to nic szczególnego - czarna strona to zwykły czarny krem jakich pełno, a ten złoty brokat to w sumie wygląda jak C&G Make it golden
ja osotatnio kupiłam czarny tyle, że z brokatem w h&m z kolekcji disneya więc bardziej zależało mi na tym złotym no ale szału nie ma, więc raczej się rozmyślę. Jutro wrzucę zdjęcia tego który kupiłam ostatnio póki mam go jeszcze na paznokciach - jest naprawdę uroczy! W ogóle o lakierach mogłabym epopeję napisać bo jestem ich dozgonną fanką, mam ich duuuużo dużo a mimo to wciąż kupuję nowe :p teraz jako ,że zima idzie to poluję na srebro z połyskiem ale też przebłyskiem fioletu/błękitu cośśś tam siedzi w tej mojej główce, no cóż może znajdę coś z essence

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to wszystkie lakiery znalazły by odpowiedniki ze stałego asortymentu, sęk tkwi w tym, że są fajnie rozkminione - z jednej strony baza, z drugiej topper i masz 2w1
jak dla mnie to takie troche naciągane , "sprzedajmy coś co mamy w zwykłej ofercie tyle ,że ładniej opakowane i drożej" Yeeeej
__________________
12.2009 - Zapuszczam włoski ! nałogowo piję czerwona herbatkę i skrzyp polny.
01.2010 - Żyję miłością do Nikosia D5000 rzecz jasna !
boondziek jest offline Zgłoś do moderatora