Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farba Lecher Geneza - znacie ją?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 20:49   #42
sun_25
Raczkowanie
 
Avatar sun_25
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 67
Question Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez eliza2007k Pokaż wiadomość
A czym teraz robisz wlosy ? na zloty blond bo jesli nie jest to rozjasniacz to moze twoj naturalny kolor nie jest wcale az tak ciemny ,ja zawsze myslalam ze mam jasny braz a jednak okazalo sie ze to ciemny blond mam teraz wlasnie farbowane na bezowy blond z lechera i jestem bardzo zadowolona
Rozjaśniaczem robię tylko odrosty (naturalne bardzo ciemny brąz), a na resztę włosów nakładam już tylko farby (ostatnio Palette deluxe Białe złoto, niby wychodzą w chłodnej tonacji, ale po kilku myciach nabierają złotego koloru i już nie jest to co chce). Włosów na całej dlugości nie tlenię już od bardzo dawna, tylko farby, a rozjasniacz na odrost. Ogólnie włosy są jasne.
Zdecydowałam się na utleniacz 6% i kolor ultra jasny popielaty 10/UC. Nie wiem czy dobrze wybrałam. Nie chcę poniszczyć włosów, ale też chcę żeby w ogóle mi ten kolr wyszedł dlatego 6%.
A co do koloru to wahałam się właśnie nad tym beżowym co Ty i tym popielem, ale nie wiedziałam czy ten beż nie jest przypadkiem w złotawej tonacji. Jak on Ci wyszedł (tak jak na wzorniku z załącznika czy złotawo?), bo jeszcze mogę jakby co zmienić zamówienie I jakiego % utleniacza używałaś??

Edytowane przez sun_25
Czas edycji: 2012-05-25 o 20:58
sun_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując