Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 07:10   #609
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mamy podobny gust kotowy jak to zabrzmiało
Ja szaleję na punkcie wszystkich kotów i kotowatych, ale te mnie wyjątkowo zachwycają. Chociaż z drugiej strony... sfinksa albo rexa też bym przytuliła. Tak ze skrajności w skrajniść
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jego kupno to kolejny wybój na drodze poszukiwania różu idealnego.
Ha... ja marzę o różu idealnym, ale jakoś żaden mnie nie zachwycił na tyle żeby kupić. No nie mam żadnego różu oprócz tego nudziakowego wibosia, bo po prostu się boję kupić Wiem, że jak będzie nie taki to ani razu nim nie pomaluję, a jakoś tak wszystkie w sklepie mi się wydają za bardzo a'la barbie, cukieraśne, słitaśne i tak dalej. A z drugiej strony chodzi mi właśnie o to, żeby był taki trochę kiczowaty, zabawny...
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję, co miałam od niedzieli do wtorku, czy środy...
Brąz z I-nails, trawki Miss Selene. Tylko dwa bo w pociągu robiłam i nie wyszły...
Coś mi w nim nie pasuje... tylko nie wiem co. A może to kwestia światła? Może w cieniu wygląda spokojniej? Jakoś tak mi czerwone tony za bardzo z niego wybijają. Ale paznokcie przepiękne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja mam kota i mani na dziś.

Wreszcie udało mi się jakiś wzorek stworzyć. Chociaż jeszcze troche telepie mi łapkami. Na serdecznym i kciuku dodałam kwiatunie z boksa.
KOT
Pazurki
Pozazdrościłam i zapragnęłam sobie kupić farbki
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kliknęłam sobie na trzy Chinki.. a jakie to pozostawie narazie w tajemnicy, zrobię Wam relację z unboxingu
NIedobra jesteś
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
W fiolecie z boxa i moonach czułam się rewelacyjnie Niestety zdjęcia udało mi się zrobić przed samym zmywaniem i końcówki są w tragicznym stanie, wiec wybaczcie.
Mani cudowne, nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zmalować od nowa i zrobić zdjęcia na świeżo.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pewnie wszyscy spędzają miło sobotę. Tylko ja tak siedzę i trolluję
Nie, ja spędzałam sobotni wieczór w wannie, czytając co tu się wyprawia, ale byłam zbyt leniwa coby się odezwać... Swoją drogą kiedyś sobie utopię smartfona, ale jakoś rozsądek przegrywa z ciekawością sprawdzenia co u Was, skoro mam chwilę
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Sobotni wieczór juz wycelebrowalam buteleczką winka, więc mogę teraz pokazać jakies pazurki z okresu gdy mnie tu nie było, a więc trochę retrospekcji... Introducing Miss Conduct
Wow, wow, wow... ten lakier jest świetny
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Pokażę jeszcze moje storczyki. Takie mi wlasnie zakwitły:
Ładniutkie, zwłaszcza pierwszy
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wiecie chciałam zadbać trochę o te moje kłaki, więc znowu zaczęłam podczytywać wątek włosowy i... ja już się chyba tam nie nadaję... zepsułyście mnie
Czytam dziś komentarze pod zdjęciem, wszystkie mówią, że włosy są gęste, no fakt - są. A autorka co? (w wolnym przekładzie) "One nie są gęste, mają TYLKO 9cm w obwodzie kucyka" :FACEPALM!:
I dalej: "Koleżanka na taflę, a ja nie". No oczywiście, że kuźwa nie masz, skoro czeszesz fale... Dżizas!
Nie wytrzymie tam, ni hu hu
Eee... skrzywiłaś się?

Wiecie, że nie ma drugiego takiego wątku na wizażu jak ten? Ale mnie na sentymenty wzięło...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora