Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo nietypowa cera - jakie kosmetyki stosować ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-31, 16:07   #5
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Bardzo nietypowa cera - jakie kosmetyki stosować ?

Cytat:
Napisane przez vencoo Pokaż wiadomość
Cześć.

Jestem posiadaczką bardzo dziwacznej cery...
Na nosie czai się spora ilość zaskórników, na czole jakieś pojedyncze.
Do tego lubią pokazywać się pryszcze na brodzie, policzkach, czole i bokach nosa.
Jednak pryszcze są pojedyncze, zdecydowanie niezależne od cyklu i nie jest to cały "wysyp" a takie tam wlasnie pojedyncze sztuki.
Na policzkach i czole widoczne są rozszeżone pory, które maksymalnie mnie irytują - bo nie ma chyba podkładu który by ich nie podkreślił, a z makijażem wygladam jakbym miała twarz o wiele starszej kobiety, bo te pory są podkreślone.
Sporo też suchych skórek.
Do tego - na górnej części policzków skóra jest non stop podrażniona - zaczerwieniona po większości kosmetyków.
Generalnie cała twarz po zastosowaniu peelingu jest ściągnięta, zaczerwieniona i napięta. To samo dzieje się z nią po toniku, mleczku do demakijażu i żelu do mycia twarzy.

Kosmetyki do twarzy jakie używam (może się przyda..) to :

Tonik Clean & Clear przeciw wągrom
Peeling Joanna Naturia truskawkowy
Mleczko do demakijażu Garnier Essentials winogronowe
Żel oczyszczający do mycia twarzy Garnier Essentials winogronowy

Podpowiedzcie, drogie Wizażanki - jakich kosmetyków do mojej buźki używać ? Męczy mnie to strasznie, a muszę dzisiaj pójść do drogerii (mam dostępnego tylko Rossmanna i Naturę..) i zakupić produkty do twarzy, bo obecne się nie sprawdziły, a są już na wykonczeniu.
Szczerze mówiąc nie dziwię się, że masz problemy ze skórą jak uzywasz tych kosmetyków- sama je kiedys uzywałam i odradzam.

Do mycia uzywaj coś łagodnego (słabo się pienią bo maja slabe detergenty): np. babydream żel dla niemowląt, fizjoderm ziaja z apteki.

Używaj koniecznie kremów nawilżających- podobno dobre są z rossmana z serii dla dzieci. Suche skórki możesz dodatkowo na noc natłuścić np. maścią z wit. A z apteki. Jeśli unormujesz stan skóry, nie bedzie ci sie wysuszała, nie bedzie ściagnieta to na krostki polecam kupic acne derm z apteki.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując