Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 13:02   #2960
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45940638]Ja nie wyobrazam sobie nakladac baze solo. Raz, ze musze powieke zagruntowac, aby baza sie trzymala. Nakladam wiec krem, podklad, puder i dopiero wtedy baze. Trzyma sie wtedy wszystko ladnie dopiero. Dwa, ze moja twarz jest bardzo blada. Powieki mam wrecz przezroczyste i biorac pod uwage, ze fluid nakladam zolty to brak widocznego pigmentu na powiekach podkresliby tylko roznice w kolorach. Fluid przykrywa biel powiek i wyrownuje koloryt, a raczej jego brak. Trzy, lubie, gdy moj makijaz wyklada ladnie a przejscia wykonczen sa plynne. Da sie przeciez zauwazyc, ze powieka niezaszpachlowana wyglada inaczej niz zaszpachlowana twarz.
Cienie potrafia mi sie w doskonalym stanie trzymac po 16 godzin.

Nie nakladam na baze zadnego "bazowego" odcienia. Od razu maluje oko kolorami, ktore wybralam.[/QUOTE]

oooooo a ja nie nakładałam nigdy podkładu na oko pod bazę, co najwyzej pudrem mogłam przeleciec albo i nie. Aż spróbuję jutro zrobić tak jak piszesz, ciekawe jak będzie. Bo mi się ostatnio oczy tłuszczą

a tak z innej beczki - ma jeszcze któraś ten lakier diorowy doustny co go tu Corii zachwaliła? Bo mi w głowie siedzi, ale jeszcze więcej pochwał bym posłuchała najpierw
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-04-08 o 13:08
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora