Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-11, 08:52   #3129
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Emka_Cafe Pokaż wiadomość
chodzi mi konkretnie o kolor shell beige kiedyś był 4W1 teraz jest 4N1 i Pani z DOuglasa powiedziała, że kolory moga się różnić

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


A używałaś ten BB już? fajny jest? bo też się nad nim zastanawiam Dzięki za odp
BB nie uzywałam,ale kupiłam jak tylko wyszedł CC i powiem,że jestem zadowolona.Jest lekki i ładnie maskuje moje naczynka,filtr też ma dosyć wysoki,bo 30kę,chociaż nie ukrywam,że 40-50ka była by wskazana
Mam kolor medium i jest idealny na lato dla mojej cery.Dodam,że kocham słońce,ale nie opalam się na mulatkę,ani nie korzystam z solarium.Cere mam koloru piaskowego(jasny beż)
weź próbkę,być może Ci podpasuje.Latem nie lubię podkładów,kiedyś miałam ulubioną Biodermę koloryzującą,ale ją wycofali

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ciężka decyzja
a na pewno nie sprzedam za tyle za ile te podróby na allegro kupują
To na wymiankowy wrzuć,pewnie dobrą flaszkę za nią dostaniesz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i nadeszła wiekopomna chwila, MAC w katowicach dzisiaj w końcu otwarto, będę miała gdzie pielgrzymować
Nie wiem czy gratulować czy współczuć

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Solciuchna się nie obrazi jak podlinkuję:
http://www.makeupandbeautyblog.com/m...tor-cembellin/
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora