Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-18, 06:26   #4705
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na kolejnej mezo skóry głowy. Wczoraj akurat bolało, ale jeszcze tylko 4 zabiegi

Wstąpiłam z mamą do D. Obwąchałam nowego Toma Forda i nie podoba mi się, miałam najpierw skojarzenia ze szpitalem, później z żywicą a na końcu z brązową taśmą klejącą, taką do paczek
Ale powąchałam sobie znowu Black Orchid i jest boski, ale bardziej boski jest Noir, jakąś czekoladą mi pachnie i muszę sobie sprawić
Wąchałam Burberry My Body Black i takie o, nie mój klimat, za lekkie.

Kupiłam sobie tylko rajstopy w Calzedoni, tylko 3 pary Mam nadzieję, że się nie rozedrą tak szybko jak te, które kupiłam w gatta i podarły się jeszcze zanim zaciągnęłam je na jedną nogę
Ja już od dawna nie kupuję w Calzedonii kiedyś mieli super mocne rajty, ale jakość się bardzo pogorszyła a ceny w górę
Może Twoje będą bardziej wytrzymałe

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w ogóle to musze się pochwalić pierwszy raz w życiu zdenkowałam szminkę kolorową co prawda miniaturę ale zawsze
Brawo Ty!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując