Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 20:27   #530
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A do mnie ostatnio paczuszka przyszła i od tygodnia cieszę się nieskazitelną buźką z podkładem sunkissed fair - okazuje się, że z powodu lekkiego ciemnienia na twarzy minerałków ten kolor jest super. Nakładam go pędzlem Long Handed Kabuki - wow, jaki mięciusi... Zupełnie inny od tego z essence. Podkładu Cool Medium jeszcze aż tak nie testowałam - ale chyba trzeba będzie go czymść rozjaśnić i przelamać lekko róż... Róż Shortcake - strasznie błyszczy, trzeba go nakładać w ilości mniejszej niż minimalna, w sumie zwykły pędzel do różu się nada akurat. Pudruję go rozświetlaczem AOH z essence i jest git. Pędzel Eye Kabuki jest ogromny i się absolutnie nie nadaje do nakładania cieni - sama nie wiem, do czego on się nadaje... Słoiczka do mieszania jeszcze nawet nie otwierałam. Próbki - korektor Aussie Perk Me Up Jest idealny do moich cieni pod oczkami i na skrzydełka nosa. Reszty nie miałam kiedy testować.

Chyba trzeba będzie złożyć kolejne zamówienie, tym razem nowe pędzle - do cieni i różu, puder może i jakies cienie.

Swoją drogą te cienie mineralne to troszkę jak dla mnie mało wytrzymałe są - na koniec dnia zbierają się troszkę w załamaniach. Ten Casual Friday jest całkiem miły, tylko trzeba ostrożnie sie nim malować bo inaczej oko wygląda jak podbite... A Mystic Night - przyjemny, tylko strasznie ciemny
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora