Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 21:55   #20
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość

co sadzicie o tym ?/ znalazlam w hurtowni i nie wiem czy warto
http://ktpi.pl/p/pl/impp05/imperity+...w+1200+ml.html
Nigdy nie słyszałam o tej masce, zresztą o niczym tego producenta. cena zachęcająca, poza tym ja lubię zapach wanilii, ale nie podali składu, więc ciężko stwierdzić co to za wynalazek, bo o cudownych substancjach wzmacniających to piszą na każdej masce

Ja jestem obecnie zakochana w odżywkach i maseczce Alterra z Rossmana, poszłam za radą Kathy i zaczęłam robić z nich kompresy, na mojej głowie wystarcza z 20/30 minut pod czepkiem foliowym i włosy jak marzenie! Poza tym brzoskwiniowa odzywka pięknie pachnie na włosach przez cały dzień. No i nie ściągają koloru, za co im chwała i cześć i uwielbienie.

Zastanawiam się czy odświeżając kolor wystarczy jak potrzymam na długości jakieś 15 - 20 minut? Kolor w zasadzie nie blaknie, wypłukuje się raczej pod względem jasności, nie intensywności i w sumie nie musiałabym dawać na długość, ale Vitality's 6/1 daje taki śliczny popielaty refleks po farbowaniu... Myślicie, że się uda? Bo nie chcę za każdym razem traktować całych włosów farbą przez 40 minut z wodą 6% w dodatku...
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując