Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SZOK naprawdę to zrobiła
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-08, 08:50   #7
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Wiesz obrzydza ją, to niech jej nie obrzydza. Lęk to nic innego jak stan umysłu, który można zmienić. Poza tym jeśli obrzydza może i tak to zrobić dla mnie.
Jeśli się kogoś kocha to takie wymówki są słabe. Poza tym znowu sytuacja gdzie muszę uszanować co ona chce, a gdzie miejsce by szanowała to co ja chcę.


Dziewczyna noclegu nie może załatwić, mieszka z rodzicami. Jej tata ją kontroluje i bez szans by się zgodził przenocować. Lipa
Wiec trochę zmieniam zdanie - Ty po prostu masz nabite do głowy, że związek to wzajemne poddaństwo i bycie niewolnikiem drugiej strony, sam perfekcyjnie się w tej roli stawiasz i buntujesz się, że dziewczyna ma trochę więcej rozumu i walczy o swoje.
Chcesz być niewolnikiem to bądź, ale nie wymagaj tego od drugiej osoby.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Hahahahahahahahahaha wszystko ma być jak ona chce, ja nawet nie mam prawda do lodów? A co już nie mam prawa do udanego seksu?
Seks to przywilej, nie obowiązek. Działa to zarówno w stronę faceta jak i kobiety. Jak dorośniesz to zrozumiesz, że podejscie 'ja mam prawo, niech się zmusza' daleko nie prowadzi.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując