Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-01, 18:54   #1317
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




Daj znać czy robi coś to serum na twarzy, bo ja nie miałam odwagi, tłusty śmierdziel
Ta gąbeczka po pierwszym wyschnięciu się robi twarda jak kamień i za każdym razem trzeba namoczyć, ja kupuję innej firmy (Calypso) i bardzo ją lubię do mycia twarzy i zmywania maseczek, kremów myjących itp, zamiast ściereczki. Do demakijażu się u mnie nie nadaje.

.
tlusty? w skladzie wogole tluszczu nie ma, na rece zwykly dobry nawilzacz, ale zobaczymy na gebie.

no wlasnie to calypso jest jak stara wersja tej gabeczki, a ta jest biala, wyglada jak tekturka dziwna taka. Mialam tez taka gabeczke od Eucerin i owszem sucha to sztywna, ale jednak gabeczka jak calypso. jak by opisu nie bylo czego mam sie spodziewac to naprawde pierwsza mysl to kawalek grubszego papieru dostalam
nie lubisz taka gabeczka sciagac mlecza? Ja sama nie wiem, sciereczka jest super, ale moze gabka mi bardzij przyoadkie do gustu? Podoba mi sie ze jest owalna i wieksza niz te okragle klasyki, ale najpierw trzeba wyporbowac, a potem sie dowiem czy takie cos bedzie mi pasowac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora