Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-04, 10:37   #3153
anitamta86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam do zaoferowania zniżkę 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Zniżka działa na zasadzie : idziesz na pierwszy zabieg i przy zapłacie mówisz że jesteś z mojego polecenia (podajesz moje imię i nazwisko) a dzięki temu obie osoby dostają zniżkę). W razie zainteresowania dzwoń lub pisz sms 517247171 Anita albo pisz na email: anitaanitamta@poc zta.onet.pl, ja jestem po zabiegu pach i twarzy,efekty szokujące,włoski odrosly i wypadly,juz minęły 3 tyg od zabiegu i odrastaja delikatniejsze i bardzo malo,nie muszę z rana walczyć juz z penseta przy twarzy czy golic co chwilę pach,odwaz sie,też sie wahalam,a teraz czekam na kolejny zabieg! Ja ide 12.10,więc fajnie jak do tego czasu też byś sie umowila i wykonała depilacje laserowa i podała mi swoje imię i nazwisko i gdzie wykonalas zabieg to też będzie mi sie należeć zniżka jak Tobie, czekam na odp. Pozdr.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Mam do zaoferowania zniżkę 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Zniżka działa na zasadzie : idziesz na pierwszy zabieg i przy zapłacie mówisz że jesteś z mojego polecenia (podajesz moje imię i nazwisko) a dzięki temu obie osoby dostają zniżkę). W razie zainteresowania dzwoń lub pisz sms 517247171 Anita albo pisz na email: anitaanitamta@poczta.onet .pl, ja jestem po zabiegu pach i twarzy,efekty szokujące,włoski odrosly i wypadly,juz minęły 3 tyg od zabiegu i odrastaja delikatniejsze i bardzo malo,nie muszę z rana walczyć juz z penseta przy twarzy czy golic co chwilę pach,odwaz sie,też sie wahalam,a teraz czekam na kolejny zabieg! Ja ide 12.10,więc fajnie jak do tego czasu też byś sie umowila i wykonała depilacje laserowa i podała mi swoje imię i nazwisko i gdzie wykonalas zabieg to też będzie mi sie należeć zniżka jak Tobie, czekam na odp. Pozdr.
anitamta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując