Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-17, 00:54   #11
AgnieszkaZzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Kupowałam przez stronę Revitalash, ze sklepu Plazanet (czyli wszystko, jak trzeba ). Wystarczyła mi dokładnie na 3 tygodnie. Wyciskałam, owszem, piankę, która w kilka sekund zamieniała się w wodę. Starałam się nakładać jak najmniej a i tak długo się nią nie nacieszyłam.500 zł to trochę za dużo. Z odżywki do rzęs nadal jestem zadowolona (i żadnych podrażnień, choć zdarza się, że "wleje się" do oka). Kupiłam już drugą na zapas, w zestawie z zalotką. Mam już i tusze Revitalash i podkład pod tusz (niebieski) i pod makijaż. Wszystko polecam, ale do tego RHair nie jestem przekonana. W tym roku miałam duże problemy z tarczycą i straciłam chyba połowę włosów. Miałam prześwity i łyse zakola.3 razy robiłam mezotetapię igłową (po 200 zł za zabieg) i jestem baaaaaaardzo zadowolona. Zakola się zapełniły włosami, a po każdym rozdzieleniu włosów (kiedy robię przedziałki w różnych miejscach) widzę rządki nowych 3 cm włosów. Na 100% jest to skuteczne. Pozdrawiam.
AgnieszkaZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując