Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-12, 13:26   #537
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Pech Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie na które pierwszy post tego wątku nie bardzo mi odpowiada, nie jestem pewna czy to prawda.

Tak więc chcę sobie wykonać taki zabieg (na brzuch ^^') laserem najlepiej diodowym (słyszałam, że ten najlepszy, ale nie wiem dużo o laserach). Czy pomiędzy zabiegami jest faktycznie jakiś czas którego nie można przekroczyć? I ile on wynosi?
Bo ja mieszkam w Niemczech gdzie to wszystko jest droższe... Chciałam zrobić zabiegi w Polsce ale nie mogę mieć gwarancji, że będę tam co miesiąc... Ile ten czas między zabiegami ma wynosić i czy jego przedłużanie odbija się na skuteczności zabiegu?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edit: a i jeszcze jedno... Czy w każdym salonie wymagają zgolenia włosków przed zabiegiem? To akurat jest ostatnim co zrobię z moim meszkiem na brzuchu... Będą kłuły a chłopakowi to już w ogóle nie pozwolę się dotknąć... Po pierwszym zabiegu gwarantują usunięcie ~30% włosów a co z pozostałymi 70%? Będę latać z taką strzechą na brzuchu?
A może wystarczy wygolić się kremem? Ale to chyba nie jest zalecane...
pierwszy post niekoniecznie,ale od tyłu 3 strony na pewno dadzą ci odpowiedź,bo nikomu nie chce się pisać 100 razu to samo
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując