Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-17, 10:10   #145
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
@Veronicah, Lara1980, iamsolucky
Dzięki za propozycje

Lara, mamy b.podobny kolor skóry. Teraz mam ochotę przetestować wszystkie BB z twoich recenzji Hada Labo może być dla mnie za żółty, bardziej liczę na skin79 orange (mam nadzieję że nie będzie mi tak wchodził w pory ). Wezmę też różne wersje ettude house, ale boję się że nie będą mi pasowały odcieniem - w 02 będę pewnie mieć twarz ducha, a 13 może być za ciemne..
Zastanawiam się tez nad herbacianym skin food apple cinnamon - jest żółty
Najlepiej zainwestuj w próbki, na każdej buzi BB się inaczej nosi. Chociaż mnie kusi aby dać jeszcze raz szansę Skin79 Orange, z drugiej strony tyle bebików do przetestowania przede mną (ale teraz próbeczki innifree, hera, brtc, skin79...)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Przymierzam się do kupna kremu BB i... no właśnie, i tyle. Nie mam pojęcia który wybrać, bo kompletnie się na tym nie znam. Czytam, czytam i tylko nowe nazwy mi się pojawiają, czyniąc w mej biednej głowie jeszcze większy zamęt. Cerę mam normalną w kierunku przetłuszczającej się, bez zmian trądzikowych, no po prostu dobrą, chciałabym ją podrasować tylko. Coś średnio kryjącego by mi się przydało, bo ani nie chcę wyglądać jak porcelanowa lalka, ani nie chcę nakładać bezbarwnego żelu/kremu. Jestem raczej bladolica. Jeśli mam coś jeszcze dopisać to dajcie znać, na razie się zastanawiam nad Skin79 bodajże
Powtarzam się - próbeczki . Jeśli interesuje Cię średnie krycie to odradzam CC. Co do BB to się nie wypowiem. U każdego trochę inaczej one się zachowują (np u jednej osoby wyjdzie mat, a u drugiej lekki połysk).
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując