Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-14, 19:28   #1527
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Barbara MakeUp Pokaż wiadomość
Oj ,to jakoś pechowo:/..ze smutkiem przyjmuję , że jednak nie dla wszystkich,,aleee może to wyjątek od reguły ) Dla mnie to podkładowy gral właśnie. Osobiście mam cerę tłustą odwodnioną i Smashbox ładnie ją nawilża (a raczej uzupełnia pielęgnację pod) i daje półmatowe wykończenie. Generalnie nie jestem fanką efektu tzw.tępego matu na skórze, lubię gdy podkład przepuszcza/imituje blask zdrowej cery. Dla mnie StudioSkin daje mi cały pakiet.

Z produktów Smashbox'a tak off the topic troszkę używałam/stosuję dalej wiele produktów i z moich ulubionych to właśnie ww.podkład, baza wypełniająca pory i zmarszczki Targeted Pore & Line, cienie w kamieniu, paletka cieni Soft Box, rozświetlacz w kamieniu jest też ok, róż rewelacja i błyszczyk też mnie nie rozczarował. Puder w kamieniu piękny naturalny efekt daje, ale jeśli komuś zależy na długotrwałym macie to się zawiedzie. Nie ma firmy, której bym produkty wszystkie kochała, ale Smashboxowi do tego najbliżej
....
Mimo wszystko StudioSkin uwazam za bardzo dobry,ale tuninguje go innymi podkładami,podobnie jak mój ulubiony EL DW Lite...tez go mieszam i wtedy efekt na skórze jest najlepszy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora