Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 07:49   #61
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

rzeczywiście teraz wyglądasz jakos tak- doroślej... i jakby ktos mi powiedzial ze masz 20-22 lata to bym uwierzyla... widać, że o siebie zadbałaś (spoglądając na Twoje "stare" zdjęcie i teraz na "nowe" widać różnicę--> wyglądasz tak...hmmm promiennie, to napewno zasługa zarówno jakiś nowych kosmetyków, odżywionego kolorku włosów i wakacji, dzięki którym oderwałaś się od szkolnych stresów)... a włosy masz śliczne, wyglądają bardzo zdrowo...


P.S. generalnie jak dla mnie szoku nie ma a to dlatego, że już wtedy Ci pisałam, że jesteś śliczną dziewczyną i naprawdę nie masz się czego wstydzić- a wręcz powinnaś być bardzo pewna siebie i swojej wartości... ale różnica jest zauważalna ( jeszcze mówisz że zamierzasz ściąć jakoś włosy to już w ogóle wrócisz do szkoły odmieniona )... pozdrawiam... zgadzam się--> ładny, delikatny, kobiecy makijaż
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując