Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-02, 23:47   #3035
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
w takim razie zostaje w domu! łącze się z Tobą duchem
ja tez do marki jakos nie przywiązuje uwagi...

Przeciez Kochanie Ty nie masz za duzo ciałka, niby gdzie? Musisz siebie zaakceptować, zobaczyc to wlasnie kochane ciałko.

Ja swego czasu też myslałam, że jestem gruba... oczywiscie, ze moglabym miec mniej, no ale, ze jestem leń, to zaakceptowałam to co jest.
Nie moglam i nie moge sie przemóc do 2-czesciowych stroi kapielowych dlatego zakupilam seksi jednoczesciowy powaga jest bardzo ładny, a chowa to co nalezy czyli brzuch, który wciągam i jestem zadowolona
Aha no i mojemu za uchem nie marudzę i w swoim postanowieniu o marudzeniu przy nim i w ogóle się trzymam i swietnie mi idzie

Nie no u mnie bazar to głownie z odzieża, butami i kosmetykami, trafią się tez dobre cukierki
chetnie bym chciala tak na odleglosc, ale z pomadkami to ja musze sama wyprobowac, bo sie boje ze na moich ustach bedzie inaczej, za to inne zakupy jak najbardziej
dokladnie,wazne zeby lubic siebie! pewnie ze kazdy narzeka,ale w głebi duszy ja tam lubię siebie o! bo mam zaje*iste nogi i wyrwan na nie chwasty!

takie w paczkach za 5 zl?! jesli tak to witaj w klubie chociaz ja to jestem zakochana bezgranicznie w krówkach

no to jakby co to wal smiało,będę szukała bo niby mieszkam w gównianym mieście to jednak coś tutaj można kupic i mamy najwiekszy market chinski w województwie
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam na Allegro kilka odsypek pigmentów MACa, mogę Wam pokazać jakiś makijaż nimi zrobiony - ale zdjęcia mam stare i źle cienie nakładałam jeszcze
pewnie,ze chem jestem ciekawa jak tym sie maluje,bo w tych po 4 zl tez widziałam własnie sypkie cienie i pigmenty i się czaje ,ale boje sie ze nie bede umiała sie nimi obchodzic
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora