Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-16, 15:22   #1885
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
fakt - ja się niecierpliwię jak muszę czekać na wyschnięcie lakieru
dla tego dla mnie ten wynalazek jest do kitu, bo nakład pracy jest nieproporcjonalnie wysoki w stosunku do otrzymanych efektów.


btw. czy ten wysuszacz w sprayu był dobry? bo wydaje mi się, ze miał dobre opinie, a jakiś czas temu w moim duglasie dyła nowa dokładka



a mnie 2000calorie bardzo służy tak samo ja różowy MA
ale ja mam takie rzęsy, że w większości mascar wyglądają dobrze...
za to nie mogę polecić All eyes on me - daje zbyt delikatny efekt. Muszę czesać te rzęsy strasznie długo, żeby efekt był zadowalający, a ja jestem zwolenniczką szybkich makijaży, nie lubię przesiadywać godzinami nad jedną rzeczą :P (dla porównania, moja siostra potrafi ponad godzinę poświęcić na makijaż dzienny )

jeśli mowa o wysuszaczu essence to jest to moim skromnym zdaniem NAJLEPSZY produkt ess z jakim miałam do czynienia, co prawda nie wysusza paznokci od razu na pieprz ( ja zazwyczaj mam 1 warstwę odżywki plus 2-3 lakieru) i przez godzinkę jednak uważam na pazurki ale za to przedłuża żywotność lakieru więc mam spokój na cztery do nawet siedmiu (!) dni, zależy oczywiście od lakieru.... nie odpryskuje wielkimi kawałami jak np sally hansen, tylko delikatnie ściera się na końcach, naprawdę ledwo widocznie, dodatkowo nabłyszcza paznokietki - ja fanką matu w manikiurze nie jestem , jest wygodny w aplikacji, nie psikam go z odległości 30 cm jak zaleca producent, ale z ok 3 cm i odkąd go poznałam tak nie wyobrażam sobie zabaw z pazurkami bez tego wysuszacza
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując