Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-27, 20:59   #1180
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
zmywacz do paznokci w mazaku
Co do tego ostatniego nie jestem przekonana jednak, ma ktoś? jakie wrażenia?
masz na myśli taki w różóywm opakowaniu? jak tak to ja go mam. jestem zadowolona bardzo- on jest dobry do robienia poprawek na swiezo pomzlowanym lakierem. moj must have, pierwszy ktory mnie zadowolił.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wiedziałam, ze werbenka podbije twoje serce
Dla mnie na początku po prostu jest taki za alkoholowy. Ale rozumiem o co Ci chodzi. Ja tez mam tak z wieloma perfumami, ze wystarczy parę niuchów i już mam migrenę, bóle i muszę na świeże powietrze.
Nie chciał być na tobie, będzie na kimś innym
o jakiej werbence piszecie? konkrety, konkrety


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
to się trzeba ze szkoły urwać
miałam to samo napisać

Cytat:
Napisane przez plus que parfaite Pokaż wiadomość
wszystkie tak chwalicie ten tusz MA Smokey, że aż się zastanawiam czy to może z moim jest coś nie tak, dla mnie jest po prostu beznadziejny i znika z moich rzęs w błyskawicznym tempie, w przeciwieństwie do różowego, który daje naprawdę ładny efekt... Poznanianki, wiecie może czy w Douglasach też jest szansa trafić na limitkę? wiem, że są nowości, ale akurat z nowości kupiłam to co mnie interesowało (pękacz, tusz smokey i pędzel) i w sumie oprócz pędzla już się tego pozbyłam bo jak dla mnie to niewypał
a u mnie spokojnie od 9 do 22 bez zmian wytrzymuje..



Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Czy w Toruniu jest gdzieś Catrice? Bo będę jutro przejazdem i nie wiem czy szukać...
Pytałam na wątku Catrice, ale pisały tylko 2-3 osoby (na cały wątek), że nie ma. A tutaj jest wiele osób, które kręcą się po Naturach .
nie ma

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

A zauważyłyście, jak pachnie puder z Blossoms? Jak nie, to powąchajcie Jak dla mnie to jest standardowo pudrowy zapach z nutą zapachu błyszczyka, może i się mylę, ale w każdym razie strasznie fajnie pachnie
zapach mi się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Mam pytanko: czego używacie do demakijażu eyelinera w żelu? Ponieważ mój płyn micelarny z Vichy w ogóle nie daje sobie z nim rady, mleczko do demakijażu Garniera jako tako działa ale oczka mnie po nim szczypią. Macie coś sprawdzonego i delikatnego?
płyn do higieny intymnej, a później ewentualnie micelem ziaji domywam

pomalowałam wczoraj paznokcie 02 i like- juz przy jedne warstwie kryje, bardzo ladnie wyglada, dobrze się nosi, chciałabym taką czerwień..
lele jest offline Zgłoś do moderatora