Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-27, 21:46   #1199
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Taki mały OT - czytałyście te wypowiedzi pod listą? Pewna pani się zbulwersowała, że arogancka ekspedientka nie pozwoliła jej wypróbować dezodorantu przed zakupem i sprawdzić jaki ma zapach - no ja nie wiem jak ona mogła jej tego zabronić
Też czytałam. Najpierw się uśmiałam, potem popadłam w zadumę, kto to pracuje w tych sklepach. I jeszcze piękne użycie mojego ulubionego słowa "bynajmniej"

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Tak jak by trafiła na tą drugą, to by sobie razem wszystkie przetestowały
No takie są sprytne dziewczęta, że 'se potestują, a potem przyjdzie jakiś naiwniak i kupi takie "potestowane" Ważne, że nie one, nie?

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
na biednym TŻ (bo sama mam pomalowane pazury)

Ja tam się z tego drugiego nie cieszę marzą mi się linerki i brązer (taak, mam już kilka ale co tam dwa niedługo skończę )

Uchował się na pewno na 1 Maja ponoć chyba jednak jest limitka, na Braci Wieniawskich i Świętoduskiej jeszcze chyba nie wyłożona, a na Ametystowej będzie dopiero w przyszłym tygodniu

(...) jedna pani powiedziała do drugiej, żeby dokończyła tego ESENSA, bo ona już nie ma siły

Kurczę, ja przyznaję że jeszcze nie próbowałam linera jakoś mi szkoda, bo ma taką ładną nienaruszoną gładziutką powierzchnię
Toż to anioł nie TŻ

Ja też się nie cieszę, chcę niebieski liner, a u nas w LublYnie nie mamy Douglasa

Limitka już jest na Ametystowej (niestety, nie ma już pudrów, ale cienie, lakiery, wody są i ze trzy błyszczyki)


"tego ESENSA" świetne


Mnie też szkoda ruszyć linerki,
mam brązowy Catrice i też trochę musiał odleżeć zanim go tknęłam Czy jesteśmy nienormalne?

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A mi się mega podoba ma taki odcień, który mi odpowiada, I like to przy nim brzyyyydaaaal
W ogóle ładne lakiery chcę wszystko z tej limitki

Jak ja brałam, to jeszcze kilka było proszę nie bić

Ja się za te panie już nie wypowiadam dzwonić nie ma sensu, a iść - to chyba na własne ryzyko

Tu już mi się lakier aż tak nie podoba musze popatrzeć na więcej swatchy

Powiedzcie mi, że nie chcę już błyszczyków Blossoms i że nie są fajne
Odcień mi się też podoba, ale mógłby być bezdrobinkowy

Ja głupia mogłam zapytać czy mają jeszcze te pędzelki na zapleczu lub w magicznych szufladach

Te panie na 1 Maja to są w ogóle niezłe agentki, co tam jestem, to tam jak na bazarze , krzyczą jedna do drugiej kiedyś jakaś pani z zaplecza opierniczała ochroniarza, aż mi go się szkoda zrobiło. No 'dzie tak przez cały sklep krzyczeć na chłopaka.

Błyszczyki z Blossoms są do bani Mam oba, jeden gorszy od drugiego.



YR!:
http://mischsbeautyblog.blogspot.com...u-rock-le.html
http://www.youtube.com/watch?v=cwGCFh4Pcy4
http://godfrina.blogspot.com/2011/04...u-rock-te.html
(tak w sklepie sobie ktoś otworzył te markery do ust? nieładnie)
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora